بهترین شرکت طراحی سایت در کرج، حرفه‌ای، ارزان و با کیفیت 💜

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

چرا کسب وکارها به وب سایت نیاز دارند ؟

امروزه اگر شرکت یا سازمانی نتواند به فضای مجازی ورود پیدا کند باید از دنیای تجارت خداحافظی کند. زیرا بیشتراز ۷۰ درصد مردم کل جهان بیشتر از ۴ ساعت از روز خود را در فضای مجازی و وب سایت ها می گذرانند و این یعنی یک فرصت بسیار مناسب برای کسب وکارها که بتوانند شکاف های موجود در بازار را به وسیله صفحات مجازی پر کنند .

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

وب سایت ؛ ویترین مغازه شما ‍!

امروزه اگر شرکت یا سازمانی نتواند به فضای مجازی ورود پیدا کند باید از دنیای تجارت خداحافظی کند. زیرا بیشتراز ۷۰ درصد مردم کل جهان بیشتر از ۴ ساعت از روز خود را در فضای مجازی و وب سایت ها می گذرانند و این یعنی یک فرصت بسیار مناسب برای کسب وکارها که بتوانند شکاف های موجود در بازار را به وسیله صفحات مجازی پر کنند .

حتی بسیاری از کسب و کارهای سنتی هم با ورود به دنیای مجازی می توانند درآمد خود را افزایش دهند .

و مهمتر از هر چیزی فعالیت سازمان و شرکت ها و حتی اشخاصی که در کسب و کار خود نیاز به تثبیت  و ایجاد برند شخصی خود دارند با وجود یک سایت مجهز ؛ تکمیل می شوند .

 در واقع می توان گفت وجود وب سایت برای یک سازمان ؛ مانند  ویترین یک مغازه است و هر تولید محتوایی که در سایت انجام گیرد اعم از ویدئو و عکس و متن و… نشان دهنده ی  اجناس داخل مغازه برای فروش هستند و اعتبار و شخصیت خاصی برای شرکت و سازمان شما به وجود می آورند.

شرکت زرّین فکران فرهوش, بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

مشاوره طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

اهمیت وجود وب سایت برای کسب و کار ها :

امروزه اگر سازمان یا کسب و کاری یک وب سایت برای خود نداشته باشد از نظر افرادی که در دنیای حرفه ای کسب و کار مشغول فعالیت هستند ؛ کسب و کار بدون اعتبار تلقی می شود زیرا اگر یک شرکت توانایی ایجاد یک وب سایت را نداشته باشد و برای آن هزینه نکند چطور می تواند برای مشتریان خود وقت گذاشته و برای آن ها خلق ارزش کند ؟

وب سایت ها مانند کراوات برای یک کت هستند ! اولین چیزی که در ظاهر مشتریان و صاحبان کسب وکار نشان دهنده اعتبار آن هاست وجود سایت قوی و به روز است .

حال سوال اینجاست که چرا وجود وب سایت اینقدر مهم و برای کسب و کارها مفید  است ؟

جواب این سوال کاملا مشخص است . زمانی که شما نیاز به یک محصول دارید ؛‌ قبل از آنکه اقدام به خرید آن کنید نیازمند آن هستید که اطلاعات بالایی در مورد آن محصول که می تواند کالای فیزیکی و یا خدمات و … باشد ؛ به دست بیاورید .

در نتیجه اولین کاری که انجام می دهید تحقیق درمورد آن محصول می باشد که اگر محصولی که مورد نظر شماست را در یک وب سایت معتبر با و چهارچوپ خاص مشاهده کنید قاعدتا از آن سایت محصول مورد نظر خود را خریداری می کنید و همین موضوع سبب افزایش درآمد آن کسب و کار نیز خواهد شد .

وب سایت چگونه باعث افزایش درآمد سازمان ها می شود ؟

همانطور که اشاره کردیم وب سایت ها ویترین یک کسب و کارهستند و وجود آن ها باعث افزایش درآمد و همچنین اعتبار آن ها خواهد شد .حال به مواردی می پردازیم که به شما ثابت کنیم تا داشتن یک وب سایت می تواند باعث افزایش درآمد یک سازمان شود :

برای مثال اگر شما در شهر خود دارای یک کسب وکار باشید؛ بدون داشتن یک سایت خاص مشتریان شما محدود به همان مکان خواهند شد . اما اگر برای کسب و کارتان یک وب سایت داشته باشید مشتریان شما نه تنها محدود به مکان نخواهند شد ؛‌ بلکه محدود به زمان نیز نمی شوند . زیرا مشتریان بالقوه شما در هر زمان در طول شبانه روز می توانند به سایت  شما مراجعه کرده و از خدمات و محصولات شما برخوردار شوند.
اگر دارای کسب وکارکوچکی هستید نیز می توانید با وجود یک وب سایت خوب بدون پرداخت اجاره مغازه و هرگونه هزینه اضافی دیگر محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید و کسب درآمد کنید .
اگر تولید محتوای منظم و مفیدی در وب سایت ها انجام شود ؛‌ شانس دیده شدن مقالات و محصولات در آن افزایش پیدا می کند و باعث افزایش ترافیک سایت ها نیز خواهد شد و هرچه ترافیک سایت ها افزایش پیدا کند طبیعتا توسط افراد بیشتری دیده می شود و فروش محصولات نیز بیشتر خواهد شد.
کسب و کارهایی که به صورت آنلاین فعالیت می کنند شانس فروش و بازاریابی برای محصولات خود را نسبت به کسب وکارهایی که آنلاین نیستند بسیار بالا می برند و این کسب و کارها در رقابت ها با کسب و کارهای غیر آنلاین بسیار موفق تر هستند .

درنهایت به این نتیجه می رسیم که سازمان ها با افزایش ترافیک وب سایت ها به وسیله تولید محتوای مناسب می توانند به ارائه محصولات خود بپردازند و با ارائه مشاوره های خوب و مفید برای رفع نیاز های مشتریان درآمد خود را افزایش دهند .پس این را بدانید که اگر در حال حاضر کسب و کاری به صورت آنلاین فعالیت نکند ؛  اصلا کسب و کار به حساب نمی آید ؛ در نتیجه وجود وب سایت ها برای سازمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

ویژگی‌های مهم طراحی سایت در کرج

طراحی اصولی و موردپسند مخاطبان

طراحی یک سایت بایستی
مورد توجه مخاطبان امروز قرار گیرد

سرعت بالا سایت

سرعت بالای سایت از پرش مخاطبین
از سایت شما جلوگیری می کند.

بهینه سازی و سئو سایت

وبسایت بهینه سازی شده به راحتی می تواند از طریق گوگل رتبه مناسبی را بگیرد.

امنیت سایت

امنیت سایت قلب تپنده سایت شماست. درصورتی که سایت امنیت مناسبی داشته باشد می توانید با خیال راحت به آن تکیه کنید.

واکنش گرا (Responsive)

امروزه بیش از 70% مخاطبان با موبایل وارد سایت شما می شوند. پس سایت شما باید برای دستگاه های مختلف طراحی شده باشد.

پشتیبانی یکساله

پشتیبانی یک ساله برای سایت های طراحی شده خیال شما را از جهت مدیریت سایت راحت می کند.

مراحل اجرای طراحی سایت توسط

شرکت زرین فکران فرهوش, بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما,کار به روی طراحی گرافیکی سایت شما آغاز می شود.

ایجاد وبسایت

با تائید طرح های گرافیکی، سایت شما طبق اصول و نظرتان ایجاد می شود.

مشخص کردن ساختار کلی سایت

با توجه به نیازها و انتظارات شما از یک سایت، ساختار کلی سایت ایجاد می شود.

کسب و کار خودتو با سئو پولساز کن!!!

میدونی اگر تو نتایج گوگل دیده نشی, روزانه کلی مشتری رو از دست میدی؟؟

چرا ازین نتایج سهمی نداشته باشی؟؟

از دست دادن این فرصت یعنی از دست دادن کلی پول!!!

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

قرارداد شرکتی

پس از سفارش پلن مد نظر شما , قرارداد شرکت زرّین فکران فرهوش به شماره ثبت 30018 برای شما ارسال خواهد شد.

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

پلن مورد نیاز خود را انتخاب کنید

یکی از مهم ترین مسائلی که کارفرمایان برای بهترین شرکت طراحی سایت در کرج مدنظر دارند هزینه های آن است . هزینه های طراحی سایت بسته به سایت انتخابی شما می توانند متفاوت باشند. هزینه های سایت براساس امکاناتی که در سایت تعریف می شود طیف وسیعی از گزینه ها را در برمی گیرد. برای آگاهی از هزینه نهایی بهترین شرکت طراحی سایت در کرج توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ فرهوش می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است