بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

چرا کسب وکارها به وب سایت نیاز دارند ؟

امروزه اگر شرکت یا سازمانی نتواند به فضای مجازی ورود پیدا کند باید از دنیای تجارت خداحافظی کند. زیرا بیشتراز ۷۰ درصد مردم کل جهان بیشتر از ۴ ساعت از روز خود را در فضای مجازی و وب سایت ها می گذرانند و این یعنی یک فرصت بسیار مناسب برای کسب وکارها که بتوانند شکاف های موجود در بازار را به وسیله صفحات مجازی پر کنند .

وب سایت ؛ ویترین مغازه شما ‍!

امروزه اگر شرکت یا سازمانی نتواند به فضای مجازی ورود پیدا کند باید از دنیای تجارت خداحافظی کند. زیرا بیشتراز ۷۰ درصد مردم کل جهان بیشتر از ۴ ساعت از روز خود را در فضای مجازی و وب سایت ها می گذرانند و این یعنی یک فرصت بسیار مناسب برای کسب وکارها که بتوانند شکاف های موجود در بازار را به وسیله صفحات مجازی پر کنند .

حتی بسیاری از کسب و کارهای سنتی هم با ورود به دنیای مجازی می توانند درآمد خود را افزایش دهند .

و مهمتر از هر چیزی فعالیت سازمان و شرکت ها و حتی اشخاصی که در کسب و کار خود نیاز به تثبیت  و ایجاد برند شخصی خود دارند با وجود یک سایت مجهز ؛ تکمیل می شوند .

 در واقع می توان گفت وجود وب سایت برای یک سازمان ؛ مانند  ویترین یک مغازه است و هر تولید محتوایی که درسایت انجام گیرد اعم از ویدئو و عکس و متن و… نشان دهنده ی  اجناس داخل مغازه برای فروش هستند و اعتبار و شخصیت خاصی برای شرکت و سازمان شما به وجود می آورند.

اهمیت وجود وب سایت برای کسب و کار ها :

امروزه اگر سازمان یا کسب و کاری یک وب سایت برای خود نداشته باشد از نظر افرادی که در دنیای حرفه ای کسب و کار مشغول فعالیت هستند ؛ کسب و کار بدون اعتبار تلقی می شود زیرا اگر یک شرکت توانایی ایجاد یک وب سایت را نداشته باشد و برای آن هزینه نکند چطور می تواند برای مشتریان خود وقت گذاشته و برای آن ها خلق ارزش کند ؟

وب سایت ها مانند کراوات برای یک کت هستند ! اولین چیزی که در ظاهر مشتریان و صاحبان کسب وکار نشان دهنده اعتبار آن هاست وجود سایت قوی و به روز است .

حال سوال اینجاست که چرا وجود وب سایت اینقدر مهم و برای کسب و کارها مفید  است ؟

جواب این سوال کاملا مشخص است . زمانی که شما نیاز به یک محصول دارید ؛‌ قبل از آنکه اقدام به خرید آن کنید نیازمند آن هستید که اطلاعات بالایی در مورد آن محصول که می تواند کالای فیزیکی و یا خدمات و … باشد ؛ به دست بیاورید .

در نتیجه اولین کاری که انجام می دهید تحقیق درمورد آن محصول می باشد که اگر محصولی که مورد نظر شماست را در یک وب سایت معتبر با و چهارچوپ خاص مشاهده کنید قاعدتا از آن سایت محصول مورد نظر خود را خریداری می کنید و همین موضوع سبب افزایش درآمد آن کسب و کار نیز خواهد شد .

وب سایت چگونه باعث افزایش درآمد سازمان ها می شود ؟

همانطور که اشاره کردیم وب سایت ها ویترین یک کسب و کارهستند و وجود آن ها باعث افزایش درآمد و همچنین اعتبار آن ها خواهد شد .حال به مواردی می پردازیم که به شما ثابت کنیم تا داشتن یک وب سایت می تواند باعث افزایش درآمد یک سازمان شود :

 • برای مثال اگر شما در شهر خود دارای یک کسب وکار باشید؛ بدون داشتن یک سایت خاص مشتریان شما محدود به همان مکان خواهند شد . اما اگر برای کسب و کارتان یک وب سایت داشته باشید مشتریان شما نه تنها محدود به مکان نخواهند شد ؛‌ بلکه محدود به زمان نیز نمی شوند . زیرا مشتریان بالقوه شما در هر زمان در طول شبانه روز می توانند به سایت  شما مراجعه کرده و از خدمات و محصولات شما برخوردار شوند.
 • اگر دارای کسب وکارکوچکی هستید نیز می توانید با وجود یک وب سایت خوب بدون پرداخت اجاره مغازه و هرگونه هزینه اضافی دیگر محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید و کسب درآمد کنید .
 • اگر تولید محتوای منظم و مفیدی در وب سایت ها انجام شود ؛‌ شانس دیده شدن مقالات و محصولات در آن افزایش پیدا می کند و باعث افزایش ترافیک سایت ها نیز خواهد شد و هرچه ترافیک سایت ها افزایش پیدا کند طبیعتا توسط افراد بیشتری دیده می شود و فروش محصولات نیز بیشتر خواهد شد.
 • کسب و کارهایی که به صورت آنلاین فعالیت می کنند شانس فروش و بازاریابی برای محصولات خود را نسبت به کسب وکارهایی که آنلاین نیستند بسیار بالا می برند و این کسب و کارها در رقابت ها با کسب و کارهای غیر آنلاین بسیار موفق تر هستند .

درنهایت به این نتیجه می رسیم که سازمان ها با افزایش ترافیک وب سایت ها به وسیله تولید محتوای مناسب می توانند به ارائه محصولات خود بپردازند و با ارائه مشاوره های خوب و مفید برای رفع نیاز های مشتریان درآمد خود را افزایش دهند .پس این را بدانید که اگر در حال حاضر کسب و کاری به صورت آنلاین فعالیت نکند ؛  اصلا کسب و کار به حساب نمی آید ؛ در نتیجه وجود وب سایت ها برای سازمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

طراحی اصولی و موردپسند مخاطبان

طراحی یک سایت بایستی مورد
توجه مخاطبان امروز قرار گیرد

سرعت بالا سایت

سرعت بالای سایت از پرش مخاطبین از سایت شما جلوگیری می کند.

بهینه سازی و سئو سایت

وبسایت بهینه سازی شده به راحتی می تواند از طریق گوگل رتبه مناسبی را بگیرد.

امنیت سایت

امنیت سایت قلب تپنده سایت شماست. درصورتی که سایت امنیت مناسبی داشته باشد می توانید با خیال راحت به آن تکیه کنید.

واکنش گرا (Responsive)

امروزه بیش از 70% مخاطبان با موبایل وارد سایت شما می شوند. پس سایت شما باید برای دستگاه های مختلف طراحی شده باشد.

پشتیبانی یکساله

پشتیبانی یک ساله
برای سایت های طراحی شده خیال شما را از جهت مدیریت سایت راحت می کند.

مراحل اجرای طراحی سایت

مشخص کردن ساختار کلی سایت

با توجه به نیازها و انتظارات شما از یک سایت، ساختار کلی سایت ایجاد می شود.

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما کار به روی طراحی گرافیکی سایت شما آغاز می شود.

ایجاد وبسایت

با تائید طرح های گرافیکی، سایت شما طبق اصول و نظرتان ایجاد می شود.

قرارداد شرکتی

پس از سفارش پلن مد نظر شما , قرارداد شرکت زرّین فکران فرهوش به شماره ثبت 30018 برای شما ارسال خواهد شد.

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

پلن مورد نیاز خود را انتخاب کنید

یکی از مهم ترین مسائلی که کارفرمایان برای بهترین شرکت طراحی سایت در کرج مدنظر دارند هزینه های آن است . هزینه های طراحی سایت بسته به سایت انتخابی شما می توانند متفاوت باشند. هزینه های سایت براساس امکاناتی که در سایت تعریف می شود طیف وسیعی از گزینه ها را در برمی گیرد. برای آگاهی از هزینه نهایی بهترین شرکت طراحی سایت در کرج توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ لومین می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

پلن اقتصادی

طراحی سایت برای انواع سایت های فروشگاهی، شرکتی، فروش فایل، وبلاگی، شخصی و...
هزارتومان 1.900
 • میزبانی 500mb و ترافیک نامحدود
 • زمان تحویل کمتر از 7 روز
 • طرح گرافیکی نیمه اختصاصی
 • بهینه سازی کد
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • قابلیت فروشگاهی
 • درگاه پرداخت
 • بخش وبلاگ و مجله
 • چت آنلاین
 • پشتیبانی یکساله

پلن حرفه ای و سئو اوّلیه

طراحی سایت برای انواع سایت های فروشگاهی، شرکتی، فروش فایل، وبلاگی، شخصی و...
هزارتومان 3.900
 • میزبانی 1gb و ترافیک نامحدود
 • زمان تحویل کمتر از 10 روز
 • طرح گرافیکی اختصاصی
 • ارائه بوم کسب و کار
 • رعایت تمامی نکات سئو(SEO)
 • سئو داخلی
 • پنل کاربری ویژه
 • ارائه سیستم تیکت ویژه
 • 3 محتوای سئو شده
 • موشن گرافیک اختصاصی سایت
ویژه

۸ ویژگی مهم در بهترین شرکت طراحی سایت در کرج
(افزایش درآمد به کمک سایت)

در حال حاضر و با توجه به پیشرفت دنیای بازاریابی آنلاین بسیاری از کسب و کارها به دنبال آن هستند تا در این عرصه وارد شده و خودی نشان دهند. یکی از ابزارهایی که می‌تواند به بسیاری از شما کمک کند تا توجه به مخاطبان خود را جلب کنید، طراحی سایت در کرج است. امروزه افراد زیادی وجود دارند که می‌توانند در این حوزه به شما کمک کنند، با این حال برای طراحی یک وب سایت در کرج نیاز به متخصصانی دارید که از دانش و تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشند.


به یاد داشته باشید که یک وب سایت خوب و کاربر پسند می‌تواند شانس موفقیت شما را در بازار رقابت افزایش داده و به فروش و درآمد زایی شما کمک کند.


برای موفقیت نه تنها لازم است که سایت شما خوب به نظر برسد، بلکه بسیار مهم است که تجربه کاربری یکپارچه و مناسبی را برای بازدیدکنندگان فراهم نماید. به همین دلیل بهتر است در طراحی سایت در کرج به ویژگی‌هایی که می‌تواند به شما کمک کند توجه داشته باشید. برخی از موارد اساسی در این راستا شامل این موارد می‌باشد:

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

۱. سازگاری با موبایل

از آنجایی که امروزه بیشتر افراد از تلفن‌های همراه خود برای دسترسی به اینترنت استفاده می‌کنند، به کمک طراحی سایت در کرج می‌توانید وب سایت خود را به شکل بهینه سازی شده برای موبایل به بازدید کنندگان ارائه دهید.

اولین قدم بررسی نحوه نمایش سایت در تلفن همراه است. برای درک اینکه نحوه نمایش آن در موبایل چگونه است می‌توانید از ابزارهایی مانند افزونه‌های تست گوگل استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که این مورد می‌تواند در افزایش درآمد شما نقش مهم و موثری داشته باشد؛ به این دلیل که با این روش به کاربران خود اجازه می‌دهید که در کسری از ثانیه و به کمک تلفن همراه خود از وب سایت شما دیدن کنند.

۲. سایت بهینه شده برای جستجو

روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید بازدیدکنندگان و مخاطبان هدف را به سمت وب سایت خود هدایت کنید. به عنوان مثال بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی از طریق ایمیل و مواردی از این دست باعث می‌شود تا ترافیک ورودی وب سایت شما افزایش پیدا کند.

با این حال اگر می‌خواهید از یک روش مطمئن و مناسب برای بهبود عملکرد وب سایت خود استفاده کنید، بهینه سازی برای موتور‌های جستجو همان چیزی است که با طراحی سایت در کرج به دست خواهید آورد. امروزه مخاطبان به دنبال آن هستند که بهترین و مناسب‌ترین نتایج حاصل از جستجوی خود را دریافت کنند؛ سئو همان چیزی است که به شما کمک می‌کند تا در صفحات اول نتایج جستجو در معرض دید مخاطب قرار گیرید. کاربران ترجیح می‌دهند که سایت‌هایی را دنبال کنند که پس از جستجوی کلمه مورد نظر ایشان در صفحه اول موتور جستجو نمایش داده می‌شود، از این رو بهتر است از این فرصت استفاده کرده و سعی کنید تا سایت شما نیز در رتبه‌های بالاتر در صفحه نتایج قابل مشاهده باشد.

طبیعی است که این مسئله موجب افزایش بازدید کنندگان از سایت و به دنبال آن افزایش درآمد شما می‌شود.

۳. اهمیت ظاهر سایت

پس از آن که کاربر وارد سایت می‌شود، اولین چیزی که توجه آن را به خود جلب می‌کند ظاهر کلی وب سایت می‌باشد. اگر سایت شما به خوبی نتواند توجه مخاطب را جلب کرده و او را در صفحات نگه دارد، به احتمال زیاد بازدیدکنندگان از سایت خارج شده و این مسئله می‌تواند تاثیر قابل توجهی در عملکرد وب سایت و رتبه‌ بندی آن در نتایج موتور جستجو داشته باشد.

شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که یک سایت خوب از نظر ظاهری چه ویژگی‌هایی دارد؟ پاسخ این است که سادگی و همچنین طرح‌های شلوغ بیش از حد مجاز ممکن است باعث گیج شدن کاربر شود؛ پس بهتر است حد اعتدال را در این مسئله را رعایت کنید.

به کمک طراحی وب سایت در کرج می‌توانید اطمینان داشته باشید سایت شما با استفاده از رنگ‌ها و قالب مناسب باعث جذب بازدیدکنندگان بیشتری شده و در نتیجه درآمد شما را افزایش می‌دهد.

۴. امنیت و حفاظت از اطلاعات 

یکی دیگر از مواردی که در بحث طراحی سایت خوب و کاربر پسند عنوان می‌شود، امنیت آن است. ممکن است در همان ابتدا به تمام موارد اصولی برای طراحی سایت توجه کرده باشید و حتی نتایج خوبی را از آن دریافت نمایید، با این حال احتمال ایجاد اختلال در سایت باعث می‌شود که تمامی تلاش‌های شما از بین برود؛ بنابراین با استفاده از نکاتی که می‌تواند به افزایش امنیت سایت شما کمک کند (مثل دریافت گواهینامه SSL) نه تنها خیال خودتان راحت است بلکه این اطمینان را به کاربران می‌دهید که اطلاعات آن‌ها نزد شما محفوظ می‌ماند و مشکلی در این راستا به وجود نخواهد آمد.

از آنجایی که امروزه بحث امنیت برای بسیاری از کاربران اهمیت دارد لازم است تا به آن‌ها نشان دهید که برای حفاظت اطلاعات ایشان ارزش قائل هستید. طبیعی است که این مسئله می‌تواند یک مزیت رقابتی برای شما نسبت به سایرین باشد که در نهایت موجب افزایش درآمد کسب و کارتان خواهد شد.

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

مشاوره تخصصی تجارت الکترونیک

5. معمار محتوای سایت باشید!

هیچ کاربری دوست ندارد که پس از ورود به یک سایت محتوایی را مشاهده کند که به موضوع مورد نظر او ارتباطی ندارد؛ به همین دلیل بسیار مهم است که محتوای ارائه شده توسط وب سایت شما به صورت سازماندهی شده و یکپارچه در اختیار کاربران قرار گیرد تا مشکل آن‌ها پس از خواندن مطالب شما برطرف شود. 

به کمک امکاناتی که طراحی سایت در کرج در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید بخش‌ها و دسته‌های وب سایت را به دقت برنامه‌ ریزی نمایید و اطلاعات را به روشی ارائه دهید که یافتن آن برای کاربران آسان باشد.

بهتر است در بحث معماری محتوا همیشه خود را جای کاربران قرار دهید و از زاویه دید آن‌ها به موضوعات نگاه کنید. این مسئله به ویژه زمانی که محتوای زیادی را در وب سایت خود ارائه می‌دهید اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

اگر مطالب شما با کیفیت و کاربر پسند باشند، احتمال اینکه کاربران مجددا به سایت شما مراجعه کنند بسیار زیاد است. آن‌ها مخاطبان بالقوه‌ای هستند که پتانسیل تبدیل شدن به مشتریان وفادار شما را دارند؛ پس بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید و از آن غافل نشوید.

۶. سرعت در بارگیری صفحات

برای بازدیدکنندگان یک وب سایت هیچ چیز بیشتر از صفحاتی که بارگیری آن‌ها طولانی است آزار دهنده نخواهد بود. در حقیقت می‌توان گفت که سرعت پایین می‌تواند یکی از دلایل مهم در ترک کردن وب سایت باشد. پس زمانی که برای طراحی سایت در کرج اقدام می‌کنید این نکته را به یاد داشته باشید که بارگیری وب سایت در عرض ۴ الی ۶ ثانیه برای کاربران اهمیت زیادی دارد و از آنجایی که موتورهای جستجو مانند گوگل به نظر کاربران خود اهمیت می‌دهند این مورد را در رتبه بندی سایت شما لحاظ می‌کنند.

مسئله دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که انتظارات مخاطبان در سال‌های اخیر به طور قابل توجهی تغییر کرده است. به عبارت بهتر آن‌ها تنها چند ثانیه صبر می‌کنند تا صفحات شما بارگیری شوند و اگر در در این مدت نتوانید به او خدمت رسانی کنید، به احتمال زیاد به سراغ رقبای شما خواهند رفت. پس اگر کسب درآمد از طریق وب سایت‌های اینترنتی برای شما اهمیت دارد، به مسئله سرعت بارگیری سایت توجه داشته باشید.

برای تست سرعت وب سایت می‌توانید از ابزارهای مختلفی که به صورت رایگان وجود دارد استفاده کنید، با این وجود بهتر است تنها در موارد ضروری این افزونه‌ها و ابزارک‌ها را به کار ببرید تا باعث اختلال در عملکرد سایت نشوند.

۷. پیمایش آسان و موثر

منظور از پیمایش موثر در بهترین شرکت طراحی سایت در کرج این است که منوها به بهترین شکل ممکن عمل کنند و در همه مرورگرها و سیستم عامل‌ها سازگار باشند. هر چند در این مسئله افراط بیش از حد باعث گیج شدن مخاطبان می‌شود؛ بنابراین سعی کنید بر اساس نیاز او اطلاعات مورد نظر را در منوی کاربری قرار دهید. با این کار اطمینان خواهید داشت که مطالبی که کاربر به دنبال آن است به آسانی در اختیار او قرار می‌گیرد.

برای این کار پیوند داخلی خوب و مناسب سرصفحه و پاورقی‌ها اهمیت زیادی دارند که باید در طراحی سایت به آن‌ها توجه شود.

علاوه بر آن می‌توانید لینک شبکه‌های اجتماعی و صفحه تماس با ما را به صورت برجسته‌تر در اختیار مخاطبان قرار دهید تا اطمینان داشته باشید به راحتی قادر به برقراری تماس با شما می‌باشند.

۸. سوالات متداول کاربران را پاسخ دهید

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که طراحی سایت در کرج به شما کمک می‌کند تا عملکرد خوبی داشته باشید، این است که به متداول‌ترین سوالاتی که کاربران می‌پرسند، در سایت پاسخ دهید. این مسئله می‌تواند باعث صرفه جویی در زمان مخاطبان شود و همچنین اعتماد آن‌ها را به شما افزایش دهد.

نتیجه گیری

قابلیت استفاده از یک وب سایت خوب نقش مهمی در موفقیت آن دارد. بهترین شرکت طراحی سایت در کرج به شما کمک می‌کند تا تجربه یکپارچه و منسجم‌تری را برای بازدیدکنندگان ایجاد نمایید و شانس موفقیت خود در افزایش درآمد را بهبود دهید. نه تنها این عوامل بلکه موارد متعدد دیگری نیز وجود دارند که یک وب سایت طراحی شده حرفه‌ای را از سایت‌های دیگر متمایز می‌کنند، با این حال مواردی که عنوان شد بسیار مهم و کاربردی است که به کمک آن‌ها می‌توانید یک سایت مناسب و حرفه‌ای را در اختیار کاربران قرار دهید تا در نهایت به اهداف مورد نظر خود برای موفقیت دست یابید.

سفارش طراحی سایت در کرج و سراسر ایران