بهترین شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک در کرج 💜

ساخت تیزر و موشن گرافیک در کرج

اهمیت ساخت تیزر و موشن گرافیک و تاثیر آن به روی مخاطب

امروزه اگر شرکت یا سازمانی نتواند به فضای مجازی ورود پیدا کند باید از دنیای تجارت خداحافظی کند. زیرا بیشتراز ۷۰ درصد مردم کل جهان بیشتر از ۴ ساعت از روز خود را در فضای مجازی و وب سایت ها می گذرانند و این یعنی یک فرصت بسیار مناسب برای کسب وکارها که بتوانند شکاف های موجود در بازار را به وسیله صفحات مجازی پر کنند .

ورود به دنیای عجیب و جالب موشن گرافیک !

در این مقاله قصد داریم به اهمیت ساخت تیزر و موشن گرافیک برای کسب و کارها و تاثیر آن را بر روی مخاطب بپردازیم .

اگر کمی در فضای مجازی با دقت بیشتری به کسب و کارهایی که توسط مردم محبوب تر هستند توجه کنید به این نتیجه می رسید که این بیزینس ها برای پیج ها و سایت های مختلفی که دارند به صورت حرفه ای برنامه ریزی می کنند و انواع مختلف محتوا اعم از متن ؛ تصویر؛ عکس ؛ محتواهای گرافیکی و… استفاده می کنند که همین موضوع باعث افزایش  مخاطبان آن ها نیز شده است .

یکی از ابزارهایی که برای تبلیغات مورد علاقه کاربران استفاده می شود ؛ موشن گرافی است.

اگر هنوز نمی دانید موشن گرافی چیست پس در ادامه مقاله با من همرا شوید :

مشاوره ساخت تیزر در کرج

شرکت ساخت تیزر در کرج

موشن گرافیک چیست ؟

موشن گرافیک یک ویدئو است که در آن از عناصر مختلفی برای رساندن منظور به مخاطب استفاده می شود ویکی از آن عناصر انیمیشن ها هستند که در حال حرکتند و با کمی خلاقیت مانند اضافه کردن موسیقی و متن و صدا و… یک جلوه زیبای تبلیغاتی به خود می گیرند که علاقه مخاطب را برای دیدن آن ها دوچندان می کند.

این ویدئو ها به طور مستقیم و یا غیر مستقیم پیام خود را به خواننده منتقل می کنند و با همین روش به ظاهر سرگرم کننده می توانند درآمد های بسیار زیادی را نیز به دست بیاورند .

 حالا نکته اینجاست که این روش برای کسانی که کار گرافیکی می کنند مانند آب خوردن است که می توانند به وسیله نرم افزارهای مختلفی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور به ساخت موشن گرافیک های مختلف بپردازند و جذابیت صفحات مجازی خود  را نیز دوچندان کنند.

شرکت ساخت موشن گرافیک در کرج

اهمیت ساخت تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافیک ها در کسب و کارها :

اگر شما به عنوان یک کاربر ؛ تبلیغات مختلفی را مشاهده کنید بیشتر به دیدن چه نوع روش های تبلیغاتی ترغیب می شوید ؟

حاضرید متن تبلیغاتی طولانی بخوانید یا یک ویدئو جذاب کوتاه که در غالب آن همه اطلاعات مربوط به کالا و خدماتی که به آن نیاز دارید را به شما بدهد را ببینید.

طبق آماری که به دست آمده بیشتر از ۸۵ درصد از ترافیک های سایت ها مربوط به ویدئوهاست .

همچنین بیشتر از ۹۰۰ میلیون بازدید در سال توسط یوتیوب انجام می شود که همین موضوع نشان دهنده اهمیت مردم و علاقه آن ها به دیدن ویدئو است که باعث می شود کسب و کارها در غالب تیزرهای تبلیغاتی مختلف و انواع موشن گرافی ها و حتی ساخت ویدئوهای رئال و رئال انیمیشن ؛ به معرفی محصولات خود بپردازند و متناسب با بازار هدف خود انواع موشن گرافی ها و یا تیزرهای مختلف را تهیه و در اختیار کاربران قرار  دهند.

جمع بندی :

مطمئنا تا کنون به این نتیجه رسیده اید که دیدن یک ویدئو از خواندن یک متن طولانی بسیار آسانتر است و شما می توانید بیزینس خود را در غالب تیزرهای تبلیغاتی طنز ؛ داستانی و… در اختیار کاربران قرار دهید و هرچه تیزرها ؛ ویدئوها و موشن گرافی های شما از جذابیت بالاتری برخوردار باشند امکان به اشتراک گذاشتن آن ها با دیگران بسیار بیشتر خواهد بود و این کار باعث افزایش بازدید کاربران و در نتیجه افزایش ترافیک هدفمند سایت شما و یا افزایش فالوورهای پیج تان نیز خواهد شد که نتیجه آن کسب درآمد بیشتر نیز می باشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است