فالوور واقعی اینستاگرام ؛ کلید طلایی کسب و کار شما !

در این مقاله قصد داریم به تاثیر فالوور واقعی اینستاگرام بر درآمد سازمان ها بپردازیم .

لطفا چند لحظه فقط و فقط به این جملات فکر کنید!

کسب و کارشما مشتریان بالفعل بسیار زیادی دارد و شما حتی وقت سر خاراندن هم ندارید !

۹۰ درصد مشتریان شما از عملکرد شما راضی هستند و شما از این که نیاز های آن هارا برطرف می کنیداحساس رضایت و خرسندی دارید .

کسب و کار شما آن قدر رونق پیدا کرده که با فروش محصولات و ارائه خدمات خود ؛ سود بسیار زیادی کسب کرده و همه ی نیاز های خودتان را نیز برطرف می کنید . در نتیجه به خوبی به هدف اصلی تان یعنی کسب درآمد رسیده اید.

همه این اتفاقات به راحتی رخ نخواهد داد ! اما اگر استراتژی و هدف تعیین کنید قطعا به سود بالا برای کسب وکار خود خواهید رسید .

یکی از راه هایی که باعث افزایش فروش کسب وکار شما خواهد شد ؛ تبلیغات در انواع مختلف و پلتفرم های متفاوت است .

امروزه اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که می تواند در رونق کسب وکار شما بسیار تاثیرگذارباشد .

ممکن است در سال های آینده نیز شبکه های اجتماعی متفاوتی به وجود بیایند که نسبت به اینستاگرام ؛ مزیت رقابتی بالایی داشته باشند و بتوانند مشتریان بیشتری برای کسب وکار شما پیدا کنند .اما در حال حاضر اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای کسب درآمد بیشتر است .

طبیعتا هرچه فالوورهای پیج شما بیشتر باشد ؛‌ اعتبار کسب و کار شما به واسطه فعالیت و رضایت آن ها از شما بیشتر است و همین موضوع باعث می شود تا شما تبدیل به یک برند شوید و درآمد خود را به واسطه محبوبیت خود افزایش دهید .

در این میان افراد بسیاری وجود دارند که فکر می  کنند با افزایش فالوور های خود به روش های نامتعارف می توانند برند و شخصیت برای کسب و کار خود به وجود بیاورند و به اصطلاح راه صد ساله را یک شبه طی کنند ! اما این را باید بدانند که بعد از مدتی مردم متوجه این موضوع خواهند شد و اعتبار کمی که دارند نیز از بین خواهد رفت . پس این را بدانید که فالوور واقعی اینستاگرام کلید طلایی کسب و کار شماست و شما بدون داشتن فالوور واقعی نمی توانید به تبلیغات کسب و کار خود پرداخته و کسب درآمد کنید .

فالوور واقعی چگونه در کسب وکار شما تاثیر خواهد گذاشت ؟

در سال های گذشته مردم برای آنکه محصولی را خریداری کنند ؛‌ یکی از شبکه های اجتماعی که به آن مراجعه می کردند اینستاگرام بود اما به اولین چیزی که در این شبکه اجتماعی به آن توجه می کردند تعداد فالوورهای پیج مورد نظرشان برای خرید بود . برای مثال اگر قصد داشتند لوازم خانگی تهیه کنند و دو پیج را با این موضوع دیدند و محصولات آن را پسندیدند ؛ پیجی را انتخاب می کردند که تعداد فالوور بالایی داشته و به آن اعتماد می کردند .

امروزه نیز همین موضوع برای مردم مهم است! اما آگاهی شان نیز بیشتر شده است !

دیگر مردم برای خرید محصول خود به پیجی که فقط تعداد فالوور بالا داشته باشد توجه نمی کنند چون می دانند که ممکن است همین فالوور ها واقعی نباشند و صرفا برای جلب توجه به کار برده شده اند . پس در نتیجه بیشتر در مورد پیج مورد نظر خود تحقیق می کنند .

علاوه بر تعداد فالوورهای یک پیج ؛ میزان واقعی بودن آن ها به وسیله مشارکتی که در لایک ها و کامنت ها با صاحبان پیج دارند نیز زیر ذره بین مردم قرار گرفته و برای آن ها مهم است .

حال اگر یک کسب و کار باتولید محتوای مناسب روزانه و مفید بتواند فالوورهای واقعی اینستاگرام را  کسب کند ؛ از هر جای دنیا می تواند مشتری هدف خود را به دست آورد و از آن کسب درآمد کند .

اگر فالوورهای پیج شما واقعی باشند ؛ و شما بتوانید با ارائه محصولات خود و با روش های مختلف اقدام به تولید محتوای متداوم و مناسب کنید ؛ بازدید پیج شما بالا خواهد رفت و در نتیجه کاربران بیشتری با پیج شما آشنا خواهند شد و افراد بیشتری را پیدا خواهید کرد که به محصول شما نیاز دارند و همین موضوع باعث افزایش تعامل کاربران با شما شده و اعتبار کسب و کار شما را نیز بالا خواهد برد و در نتیجه آن نیز باعث رونق بیزینس شما می شود .

پس فالوور واقعی کلید طلایی است که با پیدا کردن آن می توانید زندگی خود را متفاوت کنید و مشتریان بالقوه را به راحتی با راهکارهای مناسب ؛ به مشتریان بالفعل تبدیل کنید و سود خود را روز به روز بیشتر کنید .

چند راهکار کلیدی برای افزایش فالوور :

چند راهکار کلیدی برای افزایش فالوور :

در ادامه نیز  به چند روش برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می پردازیم:

 1. استفاده از هشتگ را فراموش نکنید و سعی کنید از هشتگ های مرتبط و مناسب استفاده کنید .
 2. برای جذب فالوور واقعی اینستاگرام مسابقات هیجانی برگزار کنید .
 3. تعامل با کاربران را فراموش نکنید ؛ آن ها مشتریان شما هستند و سعی کنید ذهن آن ها را به خود مشغول کنید و اعتماد کاربران را به خود نیز جلب کنید .
 4. تبلیغات را نیز فراموش نکنید و سعی کنید از روش های مختلف تبلیغاتی برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام استفاده کنید .
 5. تولید محتوای مناسب و مفید که بتواند توجه مخاطب را به خود جلب کند را نیز فراموش نکنید . برای تولید محتوا از استوری و پست و لایو و iGTV و… استفاده کنید .

راه های بسیار زیاد دیگری نیز برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید ؛ فقط فراموش نکنید که فالوور واقعی است که  به کسب و کار شما شخصیت می بخشد و می تواند نرخ مشارکت پیج شما را بالا ببرد . اگر فکر خرید فالوور فیک به ذهنتان آمد این را بدانید که به کسب و کار خود خیانت کرده و نه تنها اعتبار بیزینس خود را زیر سوال می برید ؛‌ بلکه بعد از مدتی از این روش تبلیغاتی خسته و منصرف خواهید شد .

افزایش فالور واقعی برای شما

به هیچ وجه با فالور فیک کسب و کار خود را آتش نزنید!

پلن مورد نیاز خود را انتخاب کنید

بعد از انتخاب پلن مد نظر میتوانید برای تیم ما مشخص کنید که : 

 • فالور های جذب شده خانم باشند یا آقا!
 • از چه شهرستانی باشند
 • از چه پیجی جذب شوند
 • از چه هشتگ یا پستی جذب شوند

پلن شروع کسب و کار

هزارتومان 96
 • 1000 فالور واقعی

پلن رشد کسب و کار

هزارتومان 450
 • 5000 فالور واقعی

پلن تجاری کسب و کار

هزارتومان 980
 • 10000 فالور واقعی