تیزر تبلیغاتی|فیلم آموزشی

ساخت فیلم‌های آموزشی کار ساده‌ای نیست. در هنگام ساخت فیلم آموزشی باید به چندین سوال توجه کرد .

حجم فایل و زمان فیلم چقدر است ؟ با چه ابزاری ضبط شوند ؟ بهترین میکروفن چیست ؟ برای فیلم زیرنویس بگذاریم یا صداگذاری کنیم ؟ محل ضبط و فیلمبرداری کجاست ؟

فیلم آموزشی را می‌توان به شکل های مختلفی ساخت. هیچ دستورالعمل یکسانی برای این کار وجود ندارد زیرا وضعیت های متفاوت و مخاطبان مختلفی وجود دارند . به طور مثال تولید فیلم برای آموزش یک نرم افزار گرافیکی با تولید فیلم برای آموزش دروس دبیرستان متفاوت است .

شرکت ما به کمک تجربیات و تجهیزات و امکانات مناسب تمامی این مشکلات را برای شما سهل کرده و فیلم های آموزشی و تبلیغاتی شما را با بهترین کیفیت و ایده های ناب در اختیار شما قرار می دهیم .

ساخت تیزر تبلیغاتی

طراحی و تولید تیزر یا آگهی تبلیغاتی یک روشی بسیار مناسب برای ارائه و شناساندن ویژگی های محصول و خدمات شما به مشتریان است .اما برای انجام این کار پیشفرض هایی را باید در نظر گرفت تا تبلیغات موثر واقع شود .

بستر تبلیغاتی مناسب عرضه محصولات و خدمات ،تیزر مناسب معرفی محصول یا خدمات کسب و کار ،بسترهای نمایش تیزر و…

نوع ،هدف و رسالت تبلیغ باید مشخص شود تا امکان تبلیغ موثر فراهم شود .بعد از مشخص شدن این موارد، باید با توجه به نوع مخاطبانمان ،نوع تبلیغ را مشخص کنیم و در نهایت با توجه به بسترهای نمایشی، پلن تبلیغاتی خود را طراحی کنیم.

اگر در ساخت تیزر تبلیغاتی این موارد رعایت نشوند ،ممکن است نتیجه ی تبلیغات ناامید کننده باشد .اما نگران نباشید .

متخصصان ما شما را راهنمایی می کنند و کمک می کنند تا در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و مارکتینگ موفق باشید .