برگه قوانین

برگه قوانین

کلیه کاربرانی که قصد عضویت یا خرید محصول از سایت فرهوش را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است

۱ کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

۲ – کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

۳ عضویت اولیه در سایت فرهوش رایگان است اما برای مشاهده کامل مطالب “فرهوش آکادمی” کاربر میبایست عضویت خود را ارتقا دهد و یکی از طرح های سایت را انتخاب کند هزینه این طرح ها ممکن است تغییر کند و شرکت فرهوش میتواند بدون اطلاع رسانی قبلی نسبت به افزایش قیمت طرح های سایت اقدام نماید.

۴ – چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و اقدام به عضویت و حتی خرید طرح کند و این موضوع مشخص شود فرهوش حق دارد عضویت شخص را باطل کند.

۵ حق امتیاز کلیه مطالب و کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی برداری مطالب و محتوا سایت غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.